CLR s.r.o. - kamerové systémy CCTV

KAMEROVÉ SYSTÉMY (CCTV)

Jedna z našich hlavních činností spočívá v dodávkách a instalacích uzavřených video okruhů, tzv.CCTV systémů pro sledování a záznam obrazu a zvuku z určených prostorů. Navrhneme, dodáme a případně i nainstalujeme kamerové systémy dle potřeb a požadavku zákazníka, včetně skrytých (nástrahových) systémů.

Více informací

CLR s.r.o. - zabezpečovací systémy

ZABEZPEČovacÍ systÉmy (EZS, EPS,MZ)

V oblasti klasických zabezpečovacích systémů nabízíme ucelený sortiment od jednoduchých domovních systémů pro nízká rizika až po kompletní systémy s nejvyššími nároky na bezpečnost. Přitom jsme schopni nabídnout nejen detektory a ústředny, které jsou jejich jádrem, ale komplexně pokrýt požadavky na instalaci v celém řetězci detekce: narušení – vyhodnocení – přenos poplachové informace na PCO - zásah výjezdové skupiny, společně s mechanickými zábrannými systémy.

Více informací
CLR s.r.o. - elektroinstalace

ELEKTROINSTALACE

V rámci poskytování kompletních služeb pro naše zákazníky provádíme silnoproudé elektroinstalace v soukromých budovách (byty, domy, chaty...), i v komerčních objektech (kanceláře, výrobní haly...). Provádíme jak klasické elektroinstalace, tak i tzv. inteligentní LOXONE a FIBARO, které zajistí naprostý komfort při ovládání celého domu.

Více informací
CLR s.r.o. - datové sítě

DATOVÉ SÍTĚ - STRUKTUROVANÉ KABELÁŽE

Kvalita kabeláže pro datové rozvody, má v současné době klíčový význam pro uživatele počítačových sítí a to zejména díky stále se zvyšujícím nárokům na růst přenosových rychlostí a rostoucí potřebu spolehlivého chodu aplikací. V oblasti strukturovaných kabeláží nabízíme komponenty od předních světových výrobců, jako jsou BELDEN, SOLARIX a MOLEX.

Více informací
CLR s.r.o. - přístupové a docházkové systémy

PŘÍSTUPOVÉ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY

Systémy kontroly přístupu a docházky, jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí integrovaného bezpečnostního systému. Jejich technické principy jsou různé-od technologií s využitím magnetických karet nebo tzv. "Dallas čipů", přes čipové karty, bezkontaktní karty, různé kódové klávesnice až k složitým systémům které pracují na principu biometrických čteček, schopných identifikovat otisky prstů nebo oční pozadí apod. Podle zvoleného systému se ceny těchto zařízení pohybují od řádu několika tisíc až do řádu několika set tisíc korun.

Více informací

CLR s.r.o. - satelitní a TV rozvody

TELEVIZNÍ A SATELITNÍ INSTALACE (STA)

V rámci naší činnosti v oblasti televizní techniky, provádíme výstavbu a rekonstrukce společných televizních antén (STA) a rozvodů po bytových domech pro potřeby digitálního pozemního vysílání DVB-T a DVB-T2, včetně satelitního příjmu (DVB-S/S2). Naše společnost dodává a instaluje ověřené komponenty přesně dle místních potřeb a požadavků zákazníka.

V naši nabídce naleznete jak levné satelitní a DVB-T přijímače, tak i vysoce kvalitní přijímače pracující na OS Linux - COOLSTREAM

Více informací