satelitNabízíme dodávky satelitních a Tv systémů pro všechny typy objektů:

 - menší systémy (rodinné domy, byty, atd.)

- rozsáhlé systémy (hotelové komplexy, penziony, bytové komplexy atd.)

 

Realizujeme kompletní instalace a dodávky systémů a jejich částí: anténní soustavy pro pozemní TV vysílání, sestavy pro příjem satelitního vysílání (Sky Link), systémy STA (společná televizní anténa), televizory a monitory, skupinové přijímače, zesilovače, systémy dálkové kontroly TV monitorů z recepce, dodávky satelitní a TV techniky (prodej), prodej a instalace DVB-T/T2 a DVB-S2 přijímačů.

Provedíme rekonstrukce společných televizních antén (STA) a rozvodů po bytovém domě pro potřeby přechodu na digitální, případně i satelitní příjem. Samozřejmostí instalací, je i dodávka kvalitních přijímačů pro příjem jak "pozemní" digitální televize (DVB-T/T2), tak i přijímačů a dekódovacích karet pro příjem satelitních programů Skylink.

Při úpravě rozvodů STA nabízíme i implementaci kamerového systému do STA, který umožňuje sledování prostor bytového domu dle požadavku obyvatel (nejčastěji vstupní prostor) na Tv přijímači každého obyvatele v bytovém domě a umožňuje tak kontrolovat obyvatelům vstup, popř. pohyb osob po BD.

Naše společnost dodává Linuxové satelitní přijímače od německého výrobce COOSTREAM

coolstream

Kromě sledování televizního vysílání a poslechu satelitních rádií operační systém Neutrino nabízí:

 

 Přehrávání multimédií a nahrávání na připojené paměťové médium, nebo síťový disk

 Thimeshift

 EPG

 Teletext

 Stream TV vysílání na PC i mobilní zařízení (VLC)

 Internetové aplikace: IPTV, Yotube, internetové rádia apod

 Velké množství volitelných pluginů

 Skiny - úprava vzhledu menu přijímače

 a mnoho jiného

Námi dodávané přijímače COOLSTREAM, jsou ZDARMA plně nakonfigurovány pro příjem programů SkyLink, Digi, UPC freesat, včetně nastavení čtečky karet pro karty ICE a Irdeto.

 

DIGITV UPOZORNĚNÍ !!!

Naše společnost ukončila již v roce 2013 veškeré aktivity spojené s instalacemi a servisem satelitní služby Digi Tv. Z tohoto důvodu se na nás neobracejte s žádostmi o servisní zákroky, nové instalace a případné vrácení sad po ukončení smlouvy !! 

V případě zaslání sady pro vrácení na naši adresu, nebudeme nijak reagovat!! V případě požadavku na zaslání sady zpět, bude naúčtován polatek 500,-Kč a zásilka odeslána na DOBÍRKU !!