DAHUA – Kamerové systémy

logo dahua

Výrobní společnost Dahua Technology patří mezi  největší výrobce kamerové techniky na světě a má druhý největší světový podíl na trhu podle zprávy společnosti IMS 2015

Firma má své zastoupení ve více než 180 zemích po celém světě a výrazně ovlivňuje vývoj jak kamerových systémů, tak celého bezpečnostního průmyslu.

Sídlo společnosti, je v čínském Hangzhou a firma jen v Číně zaměstnává více než 8.000 zaměstnanců,, přičemž téměř 5.000 zaměstnanců je ve výzkumu a vývoji.

Kamerový systém pro každého

Jde ucelený systém IP kamer, HD-CVI kamer a bezpečnostních rekordérů (DVR, HVR, NVR..). Produkty Dahua jsou ideální pro instalace v rodinných domech, menších provozovnách a najdou uplatnění i jako bezpečnostní systém pro menší a střední firmy či kancelářské budovy, ale také v rozsáhlých systémech o několika desítkách i stovkách kamer.

V cenové relaci výrobků, si vybere každý zákazník. Výrobce dodává komponenty za velmi přijatelné ceny pro využití v méně náročných instalacích (chaty, rodinné domy…), které jsou vybavené základními funkcemi, ale i plně profesionální systémy na nejvyšší technické úrovni, s řadou nadstandardních analytických funkcí.

Kompatibilita s ostatními systémy

Díky podpoře protokolu ONVIF profile S, je možné IP komponenty použít s téměř všemi moderními IP systémy od jiných výrobců kteří tento protokol podporují.

Na veškerý sortiment CCTV Dahua poskytujeme záruku v délce 36 měsíců.

Translate »