Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Elektroinstalace
 

V rámci poskytování kompletních služeb pro naše zákazníky provádíme silnoproudé elektroinstalace v soukromých budovách (byty, domy, chaty...), i v komerčních objektech (kanceláře, výrobní haly...).

Provozní spolehlivost silnoproudých rozvodů je úzce spjata s bezpečnostními požadavky, ke kterým patří zejména dimenzování elektrického vedení, kvalita materiálu a také kvalita odvedené práce.

Veškeré naše služby jsou prováděny s profesionálním přístupem.

Realizujeme jak rekonstrukce, tak i novou výstavbu a to včetně zajištění revizí.

Mezi naše služby v rámci silnoproudých rozvodů patří – průmyslové instalace, domovní instalace, rekonstrukce stávajících elektroinstalací a instalace přepěťových ochran.

V rámci služeb, jsme schopni zajistit veškerou projektovou dokumentaci, dle požadavku klienta 

 

    přepěťová ochrana     elektroinstalace-jistič  elektroinstalace jistič 3fáze

 

V rámci elektroinstalací dodáváme úsporné LED osvětlení pro obytné prostory i komerční objekty, jako jsou dílny, prodejny, výrobní a skladové prostory, venkovní plochy, včetně veřejného osvětlení. Použitím úsporných LED svítidel lze uspořit až 60% elektrické energie za osvětlení.

LED veřejné osvětleníLED reflektoryLED průmyslové osvětleníLED vestavěné bodové osvětleníLED osvětlovací panelyLED zářivková tělesabarevné LED panely LED světlo do chodníku\