Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Coolstream LINK DVB-S2

Coolstream LINK DVB-S2

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Cool Stream Link je vysoce kvalitní Full HD multimediální přehrávač, který vám umožní vychutnat si satelitní vysílání (DVB-S2) v té nejvyšší kvalitě.

 

Připojte přijímač k internetu pro nevídané možnosti. Přehrávání YouTube videa nebo poslouchat internetová rádia. Možnosti CST Link jsou nekonečné. CST Link nabízí vyšší výkon, větší rychlost a více zábavy! CST Link je prostě více.

 

coolstream powered by neutrino

 

Podrobnosti o produktu:
DVB-S / S2 kompatibilní
Neutrino HD ® OS
2 USB 2.0 rozhraní
1 x CI slot
Výstup TV SCART
EPG informace k aktuální / další program / 5 dnů
Neomezené seznamy oblíbených
DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 (motor), USALS
Předvolby stanic Neomezené
Časovač / Sleep Timer Unlimited
Teletext / Top teletext
rodičovský zámek
Počet čtečky karet Smart Card: 1
OSD jazyky: 9
Formáty HDTV: 720p (50Hz), 720p (60 Hz), 1080i (50 Hz), 1080i (60 Hz), 1080p (24Hz), 1080p (25Hz)
Aktualizace přes USB / network / Internet
 
Přijímač dodáváme s nejnovější verzí softwaru NG 3.1

 

připojení:
Tuner: DVB-S / S2 (1x)
Audio digitální: S / PDIF (Toslink, optický)
Video Digitální: HDMI
Data: RJ45 10/100 Mbit Ethernet
2 x USB, RS232
Externí IR čidlo (volitelné)
USB porty s plnou multimediální funkce

Rozměry: Š x V x H (v mm) 240 × 30 × 180
Hmotnost (v kg): 1
Hluboký režim spotřeba (W): <0.5

rozsah dodávky:
CST Link
Dálkový ovladač a 2x baterie (AAA)
Napájecí zdroj
manual

 

Křišťálově čisté a ostré snímky

Cool Stream Link je Full HD přijímač. Díky vyššímu rozlišení High Definition TV filmy a televizní programy jsou v té nejlepší kvalitě 1080p. Snímky jsou křišťálově čisté a obraz ostrý jako břitva. CoolStream jsou známé pro svou vynikající kvalitu. Vy a vaše rodina si můžete vychutnat Full HD programy. Ale určitě zarážející je dobrá kvalita i SD kanálů (oba MPEG2 a MPEG4). Kombinace hardwarových komponent má za následek vynikající zpracování obrazu.

 

Unikátní řešení multiroom

Cool Stream Link umožnuje sledovat živé televizní vysílání na jakékoliv obrazovce ve vaší domácnosti s pouze jedním přijímačem. Díky DLNA technologii DUO Trinity může být použit pro záznam živého televizního vysílání na tablety, smartphony a chytré televizory připojené do sítě.

 

Možnosti nahrávání

Na jednom ze dvou portů USB Coolstream Link může být připojeno externí zařízení pro ukládání dat, jako jsou USB klíčenky, nebo připojit externí pevný disk.

 

Stylový a kompaktní design

Tělo Cool Stream Link má stylový a kompaktní design. Přední panel zdobí krásné detaily, jako jemné loga a iluminovaných. Tlačítko STANDBY na přední straně přijímače LED svítí. V menu přijímače, je možné nastavit LED vlastnosti. To umožňuje nastavit charakteristické znaky dle Vašeho přání. Na LED displeji se zobrazí příslušné informace.

 

Rozhlasové stanice

S Coolstream se můžete těšit nejen na televizi. Cool Stream Link má také tzv režim rádia. Můžete poslouchat množství různých rozhlasových programů vysílaných přes satelit. Kromě obvyklých rozhlasových stanic, tam jsou četné Internet rozhlasové stanice, které můžete poslouchat. Díky aplikaci Icecast můžete hrát tisíce MP3 rozhlasových toků přes internet. Můžete se těšit na velké množství rozhlasových stanic.

 

Časovač

Nastavením časovače Vám už nikdy neujdou Vaše oblíbené programy. Když jste daleko od domova stačí nastavit časovač nahrávání. Coolstream se automaticky zapne sebe a nahrávat program. Chcete-li automaticky přepnout na jiný kanál, můžete také nastavit zaptimer. Ideální pokud nechcete dávat pozor na čas, kdy začne Vaše oblíbená relace. Cool Stream přepne před začátkem programu na správný kanál.

 

Provoz na vašem PC

Když je přijímač zapojen do vaší domácí síti, můžete používaťvýhody tzv. (YWEB) webového rozhraní. Můžete použít počítač na nastavení přijímače a ovládat ho. YWEB přes rozhraní, to je mimo jiné velmi snadno a rychle vytvořit seznam oblíbených položek a třídit kanály podle vašich představ.

 

Single & Multi EPG
 
Elektronický programový průvodce (EPG) zobrazuje vysílací plán. Neutrino HD má jeden a multi EPG. Single EPG zobrazuje program jednoho kanálu, který právě sledujete. V multi EPG se zobrazí EPG pro více stanic současně.

 

Favoritní skupiny
 
Vytvořte tolik seznamů oblíbených skupin, kolik se vám líbí. Sekvence stanic v seznamu prvních oblíbených Deklarace stanoveného číslování kanálů. Můžete si vytvořit nebo upravit seznam oblíbených přes menu nebo (YWEB) webového rozhraní. Každý člen rodiny si může vytvořit vlastní seznam oblíbených

 

HD Picture in Picture (PIP)
 
Cool Stream Link představuje jedinečný "HD obraz v obraze" funkci PIP. Můžete sledovat dva programy současně (z jednoho TP) na jedné obrazovce. Můžete nastavit velikost a pozici druhé obrazovky podle vašich představ.

 

Youtube video
 
Pokud je váš přijímač připojen k internetu, můžete si vychutnat celou řadu Youtube videí. Zde můžete zadat svůj vlastní vyhledávač příkaz nebo můžete provést výběr z nejoblíbenějších, respektovaných, nedávných nebo nejdiskutovanějších videí.

  • Kód produktu: cool_link
  • Dostupnost: 2-3 Dny
  • 3 450,00 Kč
  • Cena bez DPH: 2 851,24 Kč