Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Elektronické zabezpečení

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY - EZS


alarm

     samolepka

 


V oblasti klasických zabezpečovacích systémů nabízíme ucelený sortiment od jednoduchých domovních systémů pro nízká rizika až po kompletní systémy s nejvyššími nároky na bezpečnost. Přitom jsme schopni nabídnout nejen detektory a ústředny, které jsou jejich jádrem, ale komplexně pokrýt požadavky na instalaci v celém řetězci detekce: narušení – vyhodnocení – přenos poplachové informace na PCO - zásah výjezdové skupiny.


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží nejen k zabezpečení budov a venkovních ploch, ale i k přivolání pomoci napadeným a zdravotně postiženým osobám. Odborně a profesionálně navržený a nainstalovaný systém zajišťuje vysoce spolehlivou a včasnou signalizaci narušení a umožňuje rychlým zásahem minimalizovat škody způsobené narušitelem.
klavesnice TM50

Naše nabídka pokrývá velmi široký okruh zákazníků. Navrhneme a nainstalujeme Vám jednoduché zabezpečovací systémy pro byty, chaty, domky, ale i rozsáhlé systémy pro průmyslové objekty a objekty zvláštního významu.

V našem sortimentu najdete jak běžně používané "pohybové" detektory, audiodetektory ...., tak i speciální čidla například do prostředí s nebezpečím výbuchu, vodotěsné provedení apod. 

Pro naše instalace používáme pouze kvalitní a v praxi ověřenou techniku od předních výrobců zabezpečovací techniky, která splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu a spolehlivost a má veškeré osvědčení a homologace pro použití v ČR a EU.

Použitím kvalitních HOMOLOGOVANÝCH systémů, odbornou montáží a kvalitním poinstalačním servisem se vyhnete případným problémům a zklamáním při jednání s pojišťovnami v případě sjednávání pojistných podmínek, případně při likvidaci škodní události.
alarm_schema
V rámci našich služeb zajišťujeme: 
posouzení bezpečnostních rizik, návrh systému, zpracování projektové dokumentace, instalaci systému EZS, pravidelné kontroly, revize a servisní práce.

Jako doplňkové zboží nabízíme v našem e-shopu i komponenty pro EZS. Jedná se o komponenty od světových výrobců zabezpečovací techniky jako např. Paradox, DSC, Aritech, Optex.....

Pro montážní společnosti nabízíme zajímavé velkoobchodní ceny všech komponent EZS a CCTV