Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Fibaro - ovládání

Přehled, ovládání, automatizace

Fibaro má vlastní aplikace pro chytré telefony a tablety a webové rozhraní dostupné z jakéhokoliv počítače bez instalace. Aplikace nabízejí přehled, snadné ovládání a možnost upravovat automatické režimy bez znalosti programování. Vedle toho vám také budou posílat oznámení, pokud se stane něco, o čem byste měli vědět. Uživatelské rozhraní si můžete přizpůsobit například pomocí vlastních ikon. Přidejte místnosti do vybraných sekcí a vyberte či změňte jména místností a zařízení dle libosti.

Přehled nad děním v domě

Zdarma můžete vzdáleně sledovat dění v domě pomocí IP kamer. V přehledném rozhraní také okamžitě vidíte, kde je otevřené okno, zda jste zavřeli vrata u garáže, kde se svítí, kolik energie spotřebováváte či zda jsou zatažené žaluzie. Při vstupu do sekce místností uvidíte všechny pokoje přidané do systému Fibaro. Je možné je také rozdělit do jednotlivých pater, aby rozhraní bylo přehlednější. Záleží pouze na vašich preferencích.

Ovládání osvětlení

Zapněte, vypněte, ztlumte, změňte barvu – jakéhokoliv světla ve vašem domě, aniž byste vstali z gauče. Fibaro vám umožní ovládat všechna světla v domě pomocí mobilního telefonu. Fibaro je možné je použít na řízení prakticky všech typů osvětlení. Vytvořte si atmosféru, která odpovídá vaší náladě. Vypněte či zapněte všechna světla v místnosti jediným dotekem. Chtěli byste nastavit úroveň osvětlení na 50 %? Díky posuvníku, který umožňuje plynulé ovládání, žádný problém.


Vyzkoušejte aplikaci Fibaro

Vaše chytré bydlení můžete ovládat z mobilních telefonů a tabletů se systémem iOS a Android. Nemáte nyní k dispozici jednotku Home Center a aplikaci si chcete přesto vyzkoušet? Stáhnetě si aplikaci Fibaro níže a přihlaste se do   Demo režimu.

Aplikace pro iOS

Aplikaci Fibaro si můžete stáhnout přímo z App Store pro zařízení iPhone a iPad.

Aplikace pro Android

Aplikaci Fibaro si můžete stáhnout z Google Play pro mobilní telefon a tablet.