Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Inteligentní elektroinstalace LOXONE


Rakouská společnost Loxone GmbH je světově první výrobce, který spojuje všechny aspekty domácí automatizace do jediného řešení v inteligentní elektroinstalaci LOXONE.

 

Ovládá, řídí a reguluje vše
Topení, žaluzie, rolety, hudbu, intercom, alarm, dálkové ovládání, vizualizaci, časovače a mnoho dalších. S inteligentním domem od Loxone se meze nekladou. Mějte také svůj inteligentní dům.

 

Pracuje s jakýmkoliv zařízením

Klasické vypínače/přepínače/tlačítka, KNX®/EIB, dotykové obrazovky, přes webové rozhraní na dálku, přes iPhone®/iPod®/Smartphone, ...

 

Za rozumnou cenu...
Žádné další přídavné servery, žádné další komponenty, žádné softwarové licence ani speciální elektroinstalace založená na sběrnici. Investujte 12.500,-Kč a začněte si užívat.

 

Jednoduché ovládání a (pře)nastavení
V několika málo minutách máte dům, např. přes iPhone®, pod kontrolou. Nastavení žaluzií a světel ve velice krátké době. K uvedení inteligentního domu do provozu není třeba žádného speciálního vybavení (servery, speciální kabeláž nebo hardware). A to jen díky konfiguračnímu software a architektuře inteligentního domu od Loxone.

 

loxone

Loxone Miniserver – centrála


Spojte všechna Vaše vstupní zařízení (vypínače, senzory pohybu, kontakty na dveřích a oknech, Smartphone, iPod®, iPhone®, dotykový panel, ...) s Vašimi výstupními zařízeními (žaluzie/rolety/markýzy, světla, topení, AV přijímač, ...). Otevřete tak všechny možnosti inteligentního domu a udělejte si život komfortnější, bezpečnější a energeticky činnější.

Loxone Extension – rozšíření systému o další vstupy a výstupy

extensions
Loxone Extension rozšiřuje Váš Loxone Miniserver o další vstupy (pro vypínače, senzory a čidla, a další ...) a výstupy (pro další světla, žaluzie/rolety/markýzy, a další ...). Takto můžeme realizovat i ty největší stavby.

Konfigurační software - konfigurace inteligentního domu


Tento výkonný a volně dostupný software Vám umožní nastavit a naprogramovat domácí automatizaci od Loxone (na základě PLC programování). V jeho simulačním režimu si můžete vyzkoušet funkčnost celé domácnosti ještě před ostrým provozem. A cena? Samozřejmě zdarma!

Webové rozhraní - ovládání domácnosti na dálku přes internetový prohlížeč

web
Webové rozhraní (vizualizace Miniserveru). Přes webové rozhraní můžete kdykoliv a kdekoliv za pomocí internetového prohlížeče nebo mobilního telefonu přistupovat k Loxone Miniserveru. Díky tomu můžete ovládat přes internet celou domácnost na dálku. Ovládání je samozřejmě integrováno do webového rozhraní zcela zdarma a je generováno, stejně jako APP, přímo z konfiguračního software.

Loxone Aplikace (App) pro "chytrá" zařízení

phone
App Vám umožní ovládat domácnost mobilním telefonem (iPhone®, iPod® Touch, iPad® a OS Android®). Během pár minut můžete přes APP ovládat celou Vaši domácnost. APP je poskytována zdarma!
 

LOXONE V DOMÁCNOSTI

Od jednoduchého ovládání žaluzií, až k inteligentnímu a efektivnímu systému ovládání topení. Domácí automatizace od Loxone nabízí mnoho příležitostí, jak si udělat život pohodlnější a modernější.

S domácí automatizací od Loxone můžete:

Jednoduše ovládat Vaše žaluzie, rolety a markýzy jediným stisknutím tlačítka a nebo automaticky v závislosti na počasí, určité denní době, ...

Centrálně ovládat osvětlení v celém domě a nebo využít možností světelných scén

Regulovat náklady na vytápění (včetně nastavení různých teplot v místnostech) a nebo inteligentně nastavit výkon topení

Zapnout Vaši saunu z pohodlí sedačky a nebo například na dálku ze sjezdovky, kde si užíváte zaslouženého volna

Ovládat muziku – například centrálně ovládat hudbu v celém domě, která se line z Vašeho přehrávače Denon (se síťovým konektorem)

Jediným stisknutím tlačítka (centrální funcke) vypnout světla v celém domě

Kdykoliv přistupovat do Vašeho systému domácí automatizace (např. Smartphone, iPhone, PC, ...) a tak ovládat celou domácnost ať už jste kdekoliv.

a mnoho dalšího........


Univerzální možnosti ovládání

S  řešením LOXONE - ovládání domácnosti je jedno, zda jste doma a nebo na cestách. Můžete kdykoliv přistupovat k Vašemu systému inteligentní domácnosti, kontrolovat její chod a ovládat tak celý dům.

Nabízí se velké množství možností, jak komponenty Vaší domácnosti ovládat:
Používejte Vaši domácnost jako dosud, s pomocí klasické elektroinstalace a vypínačů, ale přiřaďte jim centrální funkce, které Vám usnadní život. Navíc s automatizací domácnosti od Loxone budete moci ovládat svůj domov odkudkoliv
Použijte svůj počítač, notebook, dotykový panel, iPod ...
A nebo použijte Váš Smartphone, iPhone a nebo jakékoliv zařízení obsahující internetový prohlížeč (pro přístup k rozhraní LoxWEB)

Naše společnost zajišťuje dodávky a instalace systému LOXONE po celé ČR a SR. V případě zájmu o více informací nás kontaktujete na e-mail, případně telefonicky.

 

 

VIDEO NA  youtube