Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

KAMEROVÉ SYSTÉMY - CCTV

KAMEROVÉ SYSTÉMY - CCTV (CLOSED CIRCUIT TELEVISION)

Jedna z našich  hlavních činností spočívá v dodávkách a instalacích  uzavřených video okruhů, tzv.CCTV systémů pro sledování a záznam obrazu a zvuku z určených prostorů. Navrhneme, dodáme a případně i nainstalujeme kamerové systémy dle potřeb a požadavku zákazníka, včetně skrytých (nástrahových) systémů.

cctv


Sledování a záznam je možno provádět jak klasickým způsobem (kamera,monitor + videorekordér), tak i plně digitální metodou pomocí digitálních zařízení, nebo přímo počítačem .

 


Standardem je možnost přenášet obraz i zvuk ze sledovaného prostoru po síti Internet kamkoli dle požadavku klienta, který může sledovat obraz v reálném čase a to po celém světě.

Pro vzdálenou správu DVR, on-line sledování a prohlížení záznamů, není nutná veřejná IP adresa. Veškeré námi dodávané DVR a NVR lze připojit ke službě CLOUD.

I když tuto možnost veškeré naše DVR a NVR nabízejí, nedoporučujeme tento způsob vzdálené komunikace mezi klientem a záznamovým zařízením a to z důvodu nízké bezpečnosti přenášených dat a ukládání přístupových hesel u poskytovatele služby CLOUD, který je v drtivé většině umístěn v Číně.


cctv

Samozřejmostí je přístup k záznamovému zařízení pomocí přenosných zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety se všemi operačními systémy. 


Tato možnost vzdáleného přístupu vytváří z kamerového systému dokonalý doplněk k elektronickému zabezpečení, kdy v případě vyhlášení poplachu v objektu, má majitel okamžitý přehled o situaci a může tak ihned reagovat.

cctv 

Nástrhové systémy se instalují na skrytých místech (za plakáty, obrazy, v osvětlovacích tělesech, v podhledech….), případně jsou kamery umístěny v různých předmětech (PIR detektory, požární detektory, zrcadla, ovladače, žárovky...). Většina skrytách kamer je vybavena i mikrofonem pro odposlech střeženého prostoru.

Kamery se připojují k běžným záznamovým zařízení (DVR)

skryté kamery

Naše společnost se zabývá distribucí a montážemi kamerové CCTV techniky. V naši nabídce naleznete široké spektrum výrobků, které splňují i ty nejvyšší nároky na sledovací systémy.

Pro montážní a obchodní společnosti poskytujeme velkoobchodní slevy a množstevní rabaty, včetně prodloužené záruky na 24 měsíců, jako pro "koncového" zákazníka.