CLR s.r.o. - kamerové systémy

CCTV - ClOSED CIRCUIT TELEVISION

Jedna z našich hlavních činností spočívá v dodávkách a instalacích uzavřených video okruhů, tzv.CCTV systémů pro sledování a záznam obrazu a zvuku z určených prostorů. Navrhneme, dodáme a případně i nainstalujeme kamerové systémy dle potřeb a požadavku zákazníka, včetně skrytých (nástrahových) systémů.

 

SADY PRO FULL HD (1080p) VIDEO ZÁZNAM

 

Sledování a záznam je možno provádět jak klasickým způsobem (kamera,monitor + videorekordér), tak i plně digitální metodou pomocí digitálních zařízení, nebo přímo počítačem . Standardem je možnost přenášet obraz i zvuk ze sledovaného prostoru po síti Internet kamkoli dle požadavku klienta, který může sledovat obraz v reálném čase a to po celém světě.

CLOUD

 

Pro vzdálenou správu DVR, on-line sledování a prohlížení záznamů, není nutná veřejná IP adresa. Veškeré námi dodávané DVR a NVR lze připojit ke službě CLOUD.

 

Xmeye suoerSamozřejmostí je přístup k záznamovému zařízení pomocí klasického počítače, tak i přenosných zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety se všemi operačními systémy.

Tato možnost vzdáleného přístupu vytváří z kamerového systému dokonalý doplněk k elektronickému zabezpečení, kdy v případě vyhlášení poplachu v objektu, má majitel okamžitý přehled o situaci a může tak ihned reagovat.

   

skrytá kameraNástrahové systémy se instalují na skrytých místech (za plakáty, obrazy, v osvětlovacích tělesech, v podhledech….), případně jsou kamery umístěny v různých předmětech (PIR detektory, požární detektory, zrcadla, ovladače, žárovky...).

Většina skrytých kamer je vybavena i mikrofonem pro odposlech střeženého prostoru.

 AHD technologie