Securtech – Privátní značka

securtech

Značka SecurTech, je privátní značka naši společnosti CLR s.r.o.

Pod tímto označením, dodáváme komponenty bezpečnostních technologií na český a slovenský trh.

Výrobky SecurTech, jsou kvalitní profesionální komponenty od předních světových výrobců bezpečnostních technologií a jsou před uvedením na trh důkladně testovány na kvalitu a spolehlivost. O důsledné kontrole a testech před uvedením na náš trh, svědčí to, že testováním projde maximálně 60% výrobků, které jsou k testům dodány od výrobců, případně od centrálních prodejců.

Není tajemstvím, že velká část výrobků importovaných z číny,  je nekvalitní a vykazuje vysokou poruchovost. Tento stav je zapříčiněn některými dovozci, kteří se snaží nakoupit za co nejnižší ceny za použití nekvalitních součástek a komponent, ale přitom v prodejní ceně koncovým zákazníkům se nekvalita neprojeví…..

I čínští výrobci dokáží vyrobit vysoce kvalitní výrobky, ale za vyšší cenu. I přes to, že je nákupní cena vyšší, jsou ve všech výrobcích námi dodávanými použity kvalitní součástky, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost výsledného výrobku.

Proto na rozdíl od některých prodejců můžeme poskytnout na námi dodávané a zároveň instalované komponenty SecurTech záruku v délce 36 měsíců, stejně jako u „značkových“ komponent Dahua, Hikvision, Paradox, Satel a dalśích…

 

Translate »